Služby a ceník

Jak pracuji?

Preparáty zhotovuji moderní technologií s využitím polyuretanových modelů a kvalitních komponentů. Při tvorbě preparátu kladu důraz na přání zákazníka – preparáty opouštějící mojí dílnu plně splňují zákazníkovy představy. Snahou je nejen včasné dodání zakázky, ale i zhotovení velmi kvalitního preparátu s živým výrazem.

Dodací lhůta

Doba zhotovení jednotlivých preparátů zpravidla nepřevyšuje 9 měsíců. Průměrná doba dodání se pohybuje v rozmezí 5 – 9 měsíců.

Logistika

Součástí našich služeb je i transport trofejí k preparaci z různých loveckých destinací světa. Transport a proclení provádíme ve spolupráci s profesionály z Německa prostřednictvím německých úřadů.

Hotové preparace proclíváme a transportujeme pro zahraniční lovce ve spolupráci s profesionály z České republiky a Německa. Z naší práce se těší lovci z různých částí světa jako například:  Německo, Rakousko, Švýcarsko, Itálie, Francie, Velká Británie, Belgie, Nizozemí, Slovensko, Norsko, Dánsko, Rusko, Kazachstán, Libanon, Spojené Arabské Emiráty, Nový Zéland, JAR, USA.

Novinka
Odborné čistění preparátů

Své služby rozšiřuji o údržbu a čištění dermoplastických preparátů savců a ptáků pomocí čistě přírodních přípravků od společnosti Mount Medix LLC. Tuto službu nabízíme ve spolupráci s profesionální úklidovou firmou “ Čištění Pospíšil“. Účinky přípravků byly laboratorně ověřeny v rámci bakalářské práce.
Čištění a údržba pouze u moderních dermoplastických přípravků!
Mount Medix LLC je společnost založená s cílem poskytovat vysoce kvalitní přírodní produkty pro průmysl preparování zvířat. Řada Mount Saver™ je první řadou produktů vyrobených z přírodních ingrediencí k léčbě napadení hmyzem v preparátech pro preparování zvířat nebo poskytuje preparátorům produkty nezbytné pro konstrukci úchytů odolných proti hmyzu.

Pro více informací a přehled cen klikněte ZDE

Dílna disponuje výjimkou § 56 odst. 1 a 2, písm. d) a § 50 odst.1 a 5 zákona č. 114/1992 Sb. o ochraně přírody a krajiny v souvislosti s preparací zvláště chráněných druhů živočichů.

Ceník

Pro stanovení ceny mě prosím kontaktuje.

Více se o mé práci a dalších projektech můžete dočíst na blogu zde →